Чи побачить спортивна громадськість краю після слів конкретні справи?

Заступник міністра молоді та спорту Ярослав Войтович, що перебуває на Закарпатті, декларував підтримку та розвиток спорту в області.
Спорт
У п’ятницю, 12 червня, заступник міністра молоді та спорту Ярослав Войтович, в рамках робочого візиту на Закарпаття, провів нараду з  керівниками спортивних федерацій області, директорами спортивних шкіл, головами спортивних товариств, клубів, закладів фізкультури і спорту.

У заході також взяли участь перший заступник голови обласної ради Михайло Попович та начальник управління молоді та спорту ОДА Денис Ман.

“Під час свого візиту на Закарпаття мав нагоду вивчити проблеми та ознайомитися з вашою роботою. Влада відкрита до співпраці і за допомогою громадських організацій і об’єднань та людей – професіоналів нам вдасться підняти розвиток спорту в державі на якісний рівень», – зазначив заступник міністра, звертаючись до присутніх.

Далі нарада відбувалася у форматі діалогу. Присутні зверталися до урядовця з конкретними наболілими питаннями, які стосуються функціонування спортивних закладів області. Зокрема йшлося і про існування та фінансування спортивних шкіл та товариств після адміністративної реформи в країні, повідомили з прес-служби Закарпатської ОДА.

 

Відправ другу:
Залишіть коментар