Чи готова Хустська ЦРЛ до боротьби з коронавірусом (ВІДЕО)

Заступник директора КНП «Хустська ЦРЛ» каже, наразі до зустрічі з коронавірусом готові.

Однак, того що вистачить лише частково, на перший етап. Якщо ситуація набере обертів, боротися з недугою стане важко. Щодо тестів, які є у Хустській лікарні – то перша партія тестів, яку отримав лікувальний заклад, і які були поставлені спеціалізованими закладами – сертифікати є, на ті тести, які тут отримали наприкінці минулого тижня як благодійну допомогу – то сертифікати на них поки не мають, кажуть – очікують.

Ситуація з апаратами ШВЛ також бажає кращого, розповідає медик. Наразі лікарня забезпечена тільки чотирма. Про намір придбати для медустановище один – п’ятий за кошти благодійника чув ще на початку цього місяця. Однак, й досі наміри залишаються намірами.

Попри те, що у ряді ЗМІ опублікували інформацію про те, що ніби то апарат придбаний, у хустському інфекційному відділенні його не бачили. За кошти місценвого самоврядування тут придбали деззасоби, маски, медикаменти, закуповують частково аппаратуру та зробили ремонт.

Заступник директора Хустської районної лікарні також додає, наразі готують свого роду обсервації й для медичних працівників, які контактуватимуть з хворими. Попри це медик каже, панікувати не варто.

Їхні заходи спрямовані на швидку локалізацію коронавірусу, якщо він все-таки в районі з’явиться. Аби цього не сталося, просить жителів міста та району ізолюватися від суспільства на час карантину і таким чином зробити свій внесок у боротьбі з захворюванням.

Нагадаємо, вчора стало відомо про допомогу Хустській ЦРЛ від родин місцевих благодійників у розмірі один мільйон гривень.

Відправ другу:
Залишіть коментар