Четверо студентів-алжирців пішки лісом ішли до Словаччини

Випадок стався вчора, біля села Кам’яниця, що на Ужгородщині.

У прес-службі Чопського прикордонного загону розповідають, правоохоронці побачили сліди які вели до держкордону і почали пошук.

Так, за 1500 метрів від Словаччини вони побачили двох іноземців.

“Правопорушники не реагували на вимогу прикордонників зупинитися, тому правоохоронцям довелося здійснити кілька попереджувальних пострілів вгору. Непрохані гості зупинилися лише, як почули стріли. Прикордонники продовжили пошуки і за кілька хвилин виявили ще двох правопорушників, які переховувалися неподалік у лісі”, – йдеться у повідомленні.

Згодом вони розповіли, що в Україну вони прибули аби навчатись в одному з вишів. 3 із затриманих мали із собою паспорти громадян Алжиру та посвідки на тимчасове проживання в Україні, видані на початку цього року. Четвертий не мав жодних документів, проте також назвався громадянином Алжиру.

Усіх затриманих доставили в прикордонний підрозділ.

Після встановлення обставин правопорушення їх буде притягнуто до адмінвідповідальності за ч.2 ст.204-1 КупАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».

Окрім цього, в діях нелегальних мігрантів вбачаються ознаки правопорушення, передбаченого ст.185-10 «Злісна непокора законному розпорядженню чи вимозі військовослужбовця або працівника ДПСУ».

Відправ другу:
Залишіть коментар