Червоні судини на обличчі - купероз: симптоми і причини

Купероз – захворювання, викликане порушенням мікроциркуляції крові, яке настає внаслідок розширення і ламкості дрібних судин чутливої шкіри. Якщо шкіра сприйнятлива до впливів зовнішніх факторів, вона реагує на них почервоніння або запаленням.
Купероз
Купероз, як і будь-яке захворювання, може бути пов’язане з генетичною схильністю. Щоб знизити ризик виникнення цього захворювання, слід уникати впливу несприятливих чинників, що порушують капілярний кровообіг і викликають венозний застій крові.

Перепади температур
Негативно впливає на стан чутливої шкіри, схильної до куперозу, різке коливання температур. Слід оберігати шкіру від надмірно гарячого або холодного впливу.

Гостра та гаряча їжа – союзниця куперозу, тому краще її уникати.

Куріння – злісний ворог здоров’я. Ця згубна звичка негативно позначається на роботі кровоносної системи. Краще не дозволяти собі подібної шкідливої пристрасті.

Алкоголь
Судинорозширювальна дія алкогольних напоїв, особливо червоного виноградного вина, обов’язково позначитися на стані шкіри.

Ультрафіолетові промені викликають крихкість судин, негативно впливають на обмінні процеси в організмі. Остерігайтеся довгострокового перебування на відкритому сонці.

НЕ зловживайте кавою, гірким або гарячим шоколадом. А ще краще – слід повністю виключити ці продукти з раціону, оскільки вони надають сильний стимулюючий ефект на кровообіг.

Стресові ситуації провокують виникнення куперозу. Емоційні переживання супроводжуються підвищенням тиску, внаслідок чого порушується нормальна робота судин, стінки капілярів руйнуються.

Відправ другу:
Залишіть коментар