Чергова екологічна акція «За чисте довкілля» відбулася в НПП "Синевир"

Об’єднання зусиль, що спрямовані на поліпшення стану навколишнього природного середовища, раціонального використання природних ресурсів, виховання громадськості щодо дбайливого ставлення та збереження природних об’єктів, Національний природний парк «Синевир» й надалі організовує та проводить комплекс заходів з благоустрою, озеленення, прибирання та очищення територій від сміття тощо. про це повідомляють на сторінці Нацпарку в соцмережі фейсбук.

Чергова екологічна акція «За чисте довкілля» відбулася в Остріцькому природоохоронному науково-дослідному відділення нацпарку за участю молоді регіону та працівників установи.

В ході акції очищено від захаращення екологічні стежки, що ведуть до природних об’єктів, проведено озеленення території поблизу адміністративних і рекреаційних будівель, висаджено дерева.

Акції з благоустрою передували заходи роз’яснювальної роботи з молоддю, яка мала мету поширити екологічні знання, сприяти утвердженню природоохоронного світогляду, екологічної етики і закликати всіх небайдужих долучитися до акції з благоустрою та прибирання місць масового відпочинку.

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Відправ другу: