Через халантність підопічних Балоги в мукачівському садочку діти отруїлися сальмонельозом

Із власних джерел журналістам «М-студіо» стало відомо, що днями в Мукачівському дитячому садочку навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» отруїлися діти. Йдеться про виявлення у вихованців гострого кишкового інфекційного захворювання – сальмонельозу. Швидше за все, діти отруїлися молочними продуктами. Інформацію підтвердили у ОДЛ м. Мукачева.

Варто додати, що отруєння спалахнуло ще кілька тижнів тому. Це підтвердила мати вихованця дитсадку – Марка, в якого після сніданку чи обіду в закладі почалася рвота. З власних джерел М-студіо стало відомо, що постачальником продуктів до НВК є підприємство, близьке до начальника муніципальної поліції Мукачева Вячеслава Романа.

Завідувачка дошкільного закладу всю інформацію заперечує. За її словами, ніхто не труївся, всі діти здорові. Так само все заперечує і начальниця управління освіти Мукачева Катерина Кришінець-Андялошій. Чому керівництво закладу і мукачівські чиновники не визнають ситуації, що склалася – нам не відомо. Однак ми будемо продовжувати з’ясовувати обставини інциденту. Більше – у наших наступних випусках.

Відправ другу:
Залишіть коментар