Через карантин: в Україні відмінили учнівські олімпіади

Всеукраїнські учнівські олімпіади не проводитимуться під час карантину. Про це повідомила прес-служба Міністерства освіти і науки України в понеділок, 30 листопада.

“Через загострення епідеміологічної ситуації в країні і зростання показників захворюваності на коронавірус прийнято рішення не проводити Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів, турніри, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності при надзвичайних обставинах. Виключно в заочній (дистанційній) формі можуть проводитися Всеукраїнські учнівські конкурси з навчальних дисциплін і конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт”, – йдеться в повідомленні.

У міністерстві відзначили, що зазвичай у листопаді-грудні проводиться другий етап олімпіад – районний. У деяких областях школи його провели.

“Для проходження всіх етапів дітям і вчителям необхідно пересуватися по місту, потім – між областями, спілкуватися з іншими людьми. Це збільшує ризик зараження і поширення коронавірусної хвороби. З огляду на поради педагогів і рекомендації МОЗ щодо максимального обмеження контактів між людьми, було прийнято рішення про непроведення учнівських олімпіад під час карантину”, – додають у Міносвіти.

У відомстві просять поставитися до цього рішення з розумінням.

Відправ другу:
Залишіть коментар