Через «червону епідемічну зону» на Закарпатті обмежено рух громадського транспорту

Закарпатська область закрила внутрішнє сполучення. Відмінений рух громадського транспорту в містах та в межах області. Дозволений лише транзит та дозаправка. Окремо організовується підвіз на роботу медиків, – пише ПроЗахід.

Вирішується питання врегулювання залізничного сполучення, щоб туристи могли виїхати з області, а закарпатці повернутися.

Про це повідомив голова Закарпатської облдержадміністрації Анатолій Полосков:

На сьогоднішній день будуть погоджені спеціальні рейси відносно поїздів, спеціальні рейси для того, щоб туристи могли виїхати із Закарпатті і для того, щоб закарпатці могли повернутися додом. Це узгодження відбувається між трьома відомствами: міністерством охорони здоров’я, міністерством інфраструктури, Укрзалізниця ну і, власне, обласна адміністрація. Після того як будуть всі узгодження закінчені ми негайно дамо інформацію які рейси залишаться, в який час по яким дням. Відносно автобусного сполучення, автобусне сполучення дозволяється виключно транзитом через Закарпаття, тобто без підсадки і без висадки пасажирів при тому, звичайно, дозволено таким автобусам, які прямують з Європи в інші області України через Закарпаття. Їм, звичайно, дозволено зупинятися на заправках для того, щоб могли заправити авто і так далі.

Буде відкрито продаж квитків на наступні рейси, що сполучують Закарпаття зі столицею, півднем та сходом країни у вівторок, суботу та неділю:

358/357 Рахів — Київ: 9, 13, 14 березня (рейси в зворотному напрямку 8, 12, 13 березня відкриті для повернення в регіон у разі критичної необхідності);
13/14 Солотвино — Київ: 9, 13 та 14 березня (рейси у зворотному напрямку 8, 12 та 13 березня);
15/16 Рахів — Київ: 9 та 13 березня (рейси у зворотному напрямку 8 та 12 березня);
81/82 Ужгород — Київ: 9, 13 та 14 березня (рейси у зворотному напрямку 8, 12 та 13 березня);
108/107 Ужгород — Одеса: 9 березня (рейс у зворотному напрямку 8 березня);
45/46 Ужгород — Лисичанськ 9, 13 та 14 березня (рейси у зворотному напрямку 8, 12 та 13 березня).

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано один коментар.
  1. Тупорылые на Закарпатье кируют,вот Садовой ЛЬВОВ не закрывает все туристы там отдыхают а вы сопли будете получать никаких туристов не увидетете