Через 270 прихованих для незаконного переміщення через митний кордон України пачок цигарок, українець залишив «ВАЗ 2105»

Через 270 прихованих для незаконного переміщення через митний кордон України пачок цигарок, українець залишив «ВАЗ 2105» на Закарпатській митниці ДФС.

image

Рухаючись у напрямку Угорщини, українець заїхав на пункт пропуску «Тиса» смугою руху «зелений коридор» та усно заявив про відсутність у нього товарів та предметів, прихованих від митного контролю, або таких, які заборонені до вивезення з України.

Працівники пункту пропуску, здійснивши оцінку ризиків, спрямували транспортний засіб на майданчик поглибленого огляду, після якого у подвійному днищі автомобіля та під декоративною обшивкою стелі виявили приховані тютюнові вироби марки «L&M», вартістю 3105 грн.

Таким чином громадянин вчинив дії спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ (тайників) та інших засобів або способів, що ускладнюють виявлення таких товарів.

image(7)

image(6)

image(5)

image(4)

image(3)

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. На підставі статті 511 Митного кодексу України складено протокол, предмети правопорушення – тютюнові вироби та транспортний засіб «ВАЗ 2105» 1983 року випуску, вилучено.

Відділ комунікацій Головного управління
ДФС у Закарпатській області

Відправ другу:
Залишіть коментар