Центр масової вакцинації в Ужгороді працюватиме щосуботи та неділі з 9 до 17 години

Близько 300 людей щепилися від коронавірусу сьогодні станом на 11:00 у Центрі масової вакцинації населення в ужгородському ПАДІЮНі.

Як пише Суспільне Закарпаття про це сказала головна епідеміологиня Закарпаття Вікторія Тимчик. За її словами, 19-20 червня в фоє на другому поверсі ПАДІЮНу щепитимуть вакциною CoronaVac тих, хто зареєструвався в чергу на вакцинацію, а також усіх охочих.

Для проведення масового щеплення від коронавірусу в ПАДІЮНі задіяли три мобільні бригади, розповіла головна епідеміологиня області Вікторія Тимчик. Щеплення роблять вакциною CoronaVac.

“Для того, щоб прийти на щеплення треба мати з собою паспорт та код, адже якщо людина не має укладеної декларації або не впевнена, чи є, чи ні, то відповідно потім за тими даними, які ми отримали, можемо її занести в електронну систему здоров’я, і лише потім зможемо видати підтверджуючі документи”, .— пояснила епідеміологиня.

За словами Вікторії Тимчик, людям, які щепилися у Центрі вакцинації впродовж 19-20 червня, ревакцинацію мають зробити через 28 днів. Центр масової вакцинації у “ПАДІЮНі” працюватиме щосуботи та щонеділі з 9 до 17 години.

Подробиці в сюжеті Суспільного:

Відправ другу:
Залишіть коментар