Буковинець "забув" повідомити митникам, що везе 27 престижних телефонів (ФОТО)

Буковинець «забув» задекларувати 27 «айфонів», аби уникнути оподаткування повідомляє Закарпатська митниця Держмитслужби

На митному посту «Тиса» Закарпатської митниці Держмитслужби інспектори спільно з робочою групою посадових осіб Держмитслужби України, яка відряджена для проведення контрольних заходів в зоні діяльності митниці, та прикордонниками викрили чергову оборудку з несплати митних зборів за ввезення 27 гаджетів престижних моделей.

Повертаючись з Італії в Україну на мікроавтобусі, в якості пасажира, 30-річний житель Вижницького району у «червоному коридорі» вказав про наявність 20 місць багажу. Усно заперечив про інші товари, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню.

Митники, перевіривши всі речі та пакунки, виявили не задекларовані мобільні телефони торгової марки «Apple» різних моделей: «Iphone 11 Pro Max», «XP», «XP Max», «8 Plus», «7 Plus», які були у використанні.

Гаджети знаходилися у поліетиленовій сумці з іншими речами.
Буковинець не визнав престижні айфони своєю власністю, «перевівши стрілки» на маловідомих людей, які в Італії передали зазначені товари йому для перевезення в Україну.

Митники задокументували протокол про порушення митних правил за статтею 472 Митного Кодексу. Згідно з митним законодавством в Україну можна ввозити товар, сума якого не перевищує 500 євро, а вага – 50 кг. Ціна одного айфона у торгових магазинах коливається від 250 до 1000 дол в залежності від моделі.

Тож, не задекларовані гаджети, які потребують додаткової оцінки спеціаліста-експерта, вилучені до рішення суду.

Відправ другу:
Залишіть коментар