Будувати на Закарпатті стали на третину менше

У січні – березні 2015 р. прийнято в експлуатацію 84,9 тис. кв. м. загальної площі житла Обсяг прийнятого в експлуатацію житла у січні-березні 2015р. порівняно з відповідним періодом попереднього року скоротився більше ніж на третину, повідомляє ГУ статистики в Закарпатській області.
Будувати
Значну частину (87,3%) загального обсягу житла прийнято в експлуатацію в одноквартирних будинках, 12,7% – у будинках з двома та більше квартирами. Загальна площа житла, прийнятого в експлуатацію в одноквартирних будинках зменшилась на 40,3%, в будинках з двома та більше квартирами – на 4,4%.

За рахунок коштів державного бюджету у січні-березні 2015р. прийнято в експлуатацію 2,5 тис.м2 загальної площі житла (2,9% від загального обсягу), прийняття в експлуатацію житла за рахунок коштів державного бюджету у відповідному періоді попереднього року не здійснювалось. Більше половини загального обсягу житла збудовано у м.Ужгород, Тячівському, Ужгородському та Хустському районах. Обсяги прийнятого в експлуатацію житла скорочено у всіх містах та районах області, крім м.Чоп.

У міських поселеннях прийнято в експлуатацію 36,0 тис.м2 загальної площі житла (42,3% загального обсягу), у сільській місцевості – 48,9 тис.м2 (57,7%). Обсяги прийнятого в експлуатацію житла у сільській місцевості скоротились на 39,9%, у міських поселеннях – на третину. У січні–березні 2015р. прийнято в експлуатацію 495 квартир, що на 29,0% менше, ніж за відповідний період попереднього року. Крім того, у січні-березні 2015р. в області прийнято в експлуатацію дачні та садові будинки загальною площею 1,1 тис.м2, порівняно з відповідним періодом попереднього року загальна площа зменшилась на 31,3%.

Відправ другу:
Залишіть коментар