"Буду оскаржувати наказ", — Віктор Петров про розпорядження МОЗу (ВІДЕО)

Головний лікар “Prevention” Віктор Петров буде оскаржувати розпорядження МОЗу про виключення його клініки з переліку закладів охорони здоров’я, які проводять щеплення проти COVID-19. Про це він повідомив на своїй сторінці в соцмережі фейсбук.

“Дорогі друзі! Потребую Вашої підтримки в боротьбі з мордором! Наш міністр і Міністерство не знайшло кращої вдячності за пророблену роботу ніж викинути нас зі списку закладів, які проводять щеплення! Причиною цьому стало на мою думку те, що ми підняли на поверхню шалену проблему фальсифікацій та проблему не щеплених громадян, які мають підробні сертифікати!

Ми пробували їм допомогти і успішно допомогли, результати роботи чудові, до нас звернулися 1429 осіб, 202 медичні працівника, 107 держслужбовці, 370 освітян, 134 особи релігійних причин, та 8 осіб з закордонним документом. Всі ці люди отримали реальне щеплення з внесенням у систему ЕСОЗ, з дотриманням всіх алгоритмів.

Наш міністр на слово анонімність реагує дуже болісно і підписує за резульататами цього Рішення про виключення нашого закладу з переліку тих, що вакцинують. Це після того, як ми виконали понад 20 тис щеплень і ми надавали допомогу в 9 місцях, це ляпас колективу з 300 осіб та мені ососбисто і ми це просто так не залишимо.

Я звернуся до депутатів і до обласної ради і до Верховної щоб ми пояснили міністру ті речі які вчать на 2 курсі мед вузів ! На війні, а нас війна з Covid-19 так не роблять! Для того, щоб люди не боялися щеплень має бути максимальне сприяння держави, зараз я звинувачую міністра в некомпетентності і упередженому ставленні, я вважаю він зловживає владою і перевищує свої повноваження і провалює роботу протиепідемічну”, — повідомив головний лікар.

Нагадаємо: “Prevention” виключили з переліку медзакладів, які проводять щеплення проти COVID-19 на Закарпатті

Відправ другу:
Залишіть коментар