Будь-які антиукраїнські прояви – недопустимі: Анатолій Полосков щодо питання з нацменшинами на Закарпатті

– Боротьба із корупцією та хабарництвом

– Незаконною діяльністю у лісовій галузі

– Питання захисту прав нацменшин

– Боротьба із контрабандою та незаконним переміщенням товарів через кордон

– Покращення криміногенної ситуації в області

– Контроль за дотриманням атикоронавірусних обмежень

– Підготовка до проведення новорічно-різдвяних свят

Ці питання залишаються пріоритетними у роботі правоохоронців.

Про це на зустрічі із керівниками правоохоронних, силових та фіскальних структур області заявив Анатолій Полосков, голова Закарпатської ОДА.

Влада відкрита до співпраці, сказав новий очільник області. Щовівторкові наради з правоохоронцями в обладміністрації проводитимуть й надалі. Важливо, щоб ситуація на Закарпатті була стабільною, свята пройшли спокійно й мешканці відчували себе захищеними та у безпеці.

Щодо питань національних меншин області, Анатолій Полосков твердо заявив, що будь-які антиукраїнські прояви – недопустимі, необхідно беззаперечно дотримуватися українського законодавства й будувати дружні стосунки на основі поваги та взаєморозуміння. Однак, виконанню іноземних гімнів, які є символами інших держав, у владних установах України потрібно запобігати. Також візити посадовців іноземних держав повинні бути чітко регламентовані і не суперечити українському законодавству.

На зустрічі були присутні начальники ГУНП Закарпаття Олександр Шляховський, патрульної поліції Юрій Марценишин, УСБУ у Закарпатській області Іван Рудницький, ГУ ДФС на Закарпатті Олексій Петріченко, ГУ ДПС на Закарпатті Ілля Матьола, прокурор області Дмитро Казак, начальник управління стратегічних розслідувань поліції Андрій Іванків.

Відправ другу:
Залишіть коментар