Бруд, негатив та інформаційні атаки: Ужгород готується до 2-го туру виборів (ВІДЕО)

22 листопада ужгородці обиратимуть міського голову. У 2 турі конкурують між собою діючий мер Богдан Андріїв, рейтинг якого найгірший серед голів обласних центрів України, та депутат міськради Віктор Щадей.

Політологи кажуть, містяни голосуватимуть проти гіршого. Виборчий процес вже стартував: з брудом, інформаційними атаками у соцмережах та класичними технологіями. Змагатимуться 22 листопада за посаду міського голови Богдан Андріїв та Віктор Щадей. Ужгородці помітили з боку обох кандидатів інформаційні атаки у соцмережах.

Найпопулярніші за рівнем бруду: сайт «Ужгород без Гномиків» та «Ужгород без Андріїва». Стратегія обох кандидатів – налаштувати виборців негативно. Адже голосуватимуть ужгородці проти гіршого. Шанси обох кандидатів майже рівні.

Андріїв, який, до слова, має найгірший рейтинг серед голів обласних центрів України, іде вже з певними досягненнями за 5 років, а Щадей з перспективами для міста. Явка на виборах, традиційно, буде низька прогнозують експерти.

Кажуть, 2 тур, як і 1–ий, характеризується недостатньою увагою з боку правоохоронних органів на підкуп та інші порушення.

Відправ другу:
Залишіть коментар