Боржавську вузькоколійку планують зберегти

“Регіональна Стратегія розвитку Закарпатської області спрямована на розвиток краю. І багато років ми говоримо про ті цінні історико – культурні об’єкти, що лишились нам у спадок від наших дідусів, щоб не втратити їх, про їх збереження і прикласти зусиль до того, щоб примножити їх. Звісно ж, є і помилки, які залежать не від нас, як наприклад років 10 тому Фонду державного майна України з аукціону продав залізничну дорогу довжиною 15 кілометрів від станції Приборжавське до станції Кушниця Іршавського району і що ви думаєте, дані інвестори це розібрали і з гордо піднятою головою рухаються далі і продовжують розбирати далі, адже «желіза» у вигляді старих не потрібних КОЛІЙ до Хмільника є ще багато. Але дякуючи жителям місцевої громади їх графік трішки змістився.

Для збереження залізничної дороги Боржавської вузькоколійки яка «поки що» залишилась є пропозиція надати їй статус пам’ятки місцевого значення.

Наперед вдячні депутатам Закарпатської обласної ради за їх порозуміння, рішучість і невідкладність у вирішенні цього питання!” – передає Перший кабельний.

Відправ другу:
Залишіть коментар