Боротьба за крісло очільника пологового - в Ужгороді підпалили будинок сім'ї Пантьо

Про це на своїй офіційній сторінці в соцмережі fb повідомляє народний депутат Роберт Горват.

Доброго ранку, друзі. Хоча, назвати його добрим дещо важко. Сьогодні вночі підпалили будинок Вікторії та Валерія Пантьо. За наявною інформацією, Валерій постраждав від вогню. Будинок також суттєво пошкоджений. Здається, багатомісячна боротьба зі зловживаннями та незаконними схемами навколо призначення керівника міського пологового будинку таки отримала реакцію «зацікавлених» осіб. І складається враження, що Ужгород продовжує перетворюватися на дедалі небезпечніше місто, а місцевий криміналітет втрачає будь-які рамки у тому, що витворяє.

Роберт Горват звернувся до правоохоронних органів та закликав розслідувати підпал “максимально оперативно та відповідально”.

Винуватці мають бути покарані по всій суворості закону – зазначив нардеп.

Нагадаємо, раніше у червні цього року Вікторія Пантьо перемогла у конкурсі на посаду керівника Ужгородського міського пологового будинку.

Тоді проведення конкурсу викликало чималий суспільний резонанс, оскільки у місті почала активно ширитися інформація, що управління пологовим намагаються віддати в руки лікарю-корупціонеру. Однак громадськості та колективу вдалося відстояти проведення чесного конкурсу. Проте вже незабаром міський голова скасував його результати та оголосив проведення нового. Це викликало хвилю обурення та протестів у колективі медзакладу. Медики навіть записали відео звернення до президента Володимира Зеленського. Окрім того, відбувалися акції протесту перед міською радою. Тим не менш, під час нещодавньої скандальної сесії депутати таки призначили проведення повторного конкурсу.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано один коментар.
  1. Треба підсилювати роботу карного розшуку, залучити до розстеження спецпідрозділ СБУ, камери, свідки, криміналістичні огляди, телефонні трафіки, аналіз всього, що передувало події, “під колпак” цю мафію . І лише тоді можливий результат, інакше в Ужгороді буде нова Сіцілія. А Вікторія призначити головним лікарем. І ще – хай мер надасть матеріальну допомогу постраждалому, у т.ч. робочою силою та будматеріалами на відновлення будинку. Андріїв це може.