Більше ніж минулого року: на Закарпатті продовжують потопати люди


Попри те, що купальний сезон практично завершено на Закарпатті продовжують потопати люди. На території області зареєстровано 26 випадків загибелі людей на воді, за аналогічний період минулого року – 22 випадки.

Як інформує управління ДСНС України в Закарпатській області, станом на 8 вересня 2020 року на території Закарпатської області зареєстровано 26 випадків загибелі людей на воді, за аналогічний період минулого року – 22 випадків (загалом у 2019 році на водних об’єктах області загинуло 29 громадян).

І хоча купальний сезон завершено, слід пам’ятати про основні правила поведінки на воді. Температура води повинна бути не нижче 17 градусів. Плавайте не більше 20-ти хвилин, при чому час слід збільшувати ­ поступово, починаючи з 3–5 хвилин. Не пірнайте після тривалого перебування на сонці й ні в якому разі – в незнайомих місцях.

У воду заходьте обережно і, звичайно, тверезими. Ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах.

Якщо вас захопило течією, не намагайтеся з нею боротися. Треба плисти вниз, поступово, під невеликим кутом, наближаючись до берега. Не розгублюйтеся якщо ви потрапили у вир: необхідно набрати побільше повітря в легені, зануритися і, зробивши сильний ривок убік, спливти.

Й, напевно, зайве нагадувати, що дітей заборонено пускати плавати без нагляду до­рослих, а вчити їх повинні інструктор або батьки. Не забувайте: порушення цих, здавалося би, простих правил може коштувати життя.

Відправ другу:
Залишіть коментар