Більше 10 років ув’язнення – вирок суду мешканцеві Рахівщини за умисне вбивство знайомого

За доводами прокурора Рахівського відділу Тячівської окружної прокуратури Святослава Юсипа, мешканця смт. Великий Бичків засуджено за умисне вбивство знайомого до 10 років 4 місяців (ч. 1 ст. 115 КК України). Таким чином суд повністю підтримав позицію прокуратури та призначив те покарання, на якому наполягала сторона обвинувачення.

Як встановлено під час слідства та доведено в судовому засіданні, обвинувачений поконфліктував зі своїм знайомим під час спільного розпивання алкогольних напоїв. У ході суперечки чоловік наніс потерпілому чотири удари дерев’яною палицею по голові. Вони стали для закарпатця фатальними – від одержаних травм останній помер на місці події. Сталося це на початку минулого року у Великому Бичкові.

Обвинувачений вже судимий раніше – за крадіжку та зберігання наркотиків. Наразі він під вартою, де й перебуватиме до вступу вироку в законну силу.

Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).

Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Відправ другу: