Бійцю 128-ї Закарпатської бригади Олександру Лабунському посмертно присвоїли звання Героя України

Про це розповіли на сторінці 128-ї бригади в соцмережі фейсбук.

“Лабунський Олександр Михайлович, виконувач обов’язків командира автомобільного відділення реактивної артилерійської батареї, старший солдат.

Свого часу працював рятувальником у пожежно-рятувальній частині свого рідного міста Сарни на Рівненщині, відтак вступив до лав Збройних Сил України, став бійцем 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади.

Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну за безпосередньої участі О.Лабунського реактивна батарея бригади виконала більше тридцяти бойових завдань, у результаті яких уражені колони, скупчення живої сили й техніки ворога. Знищені десятки одиниць бойової та спеціальної техніки, а також особовий склад батальйонних тактичних груп росармії.

Під час виконання бойового завдання на Київському напрямку підрозділ реактивної артилерії потрапив під обстріл ворога, в результаті якого Олександр загинув. Йому було 39 років…

Поховали О.Лабунського в його в рідному місті Сарни.

Указом президента України за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, Олександру Лабунському присвоєно звання Герой України посмертно з удостоєнням ордена «Золота Зірка»”,-йдеться в дописі.

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Відправ другу: