Безпрецедентна подія: ФК "Минай" отримав спонсорський контракт від компанії, яка працює з мадридським "Атлетиком"

Про це повідомляє пресслужба закарпатського клубу.

“Безпрецедентна подія в житті нашого клубу! Відтепер в «Минаю» буде той же спонсор, що і у гранда іспанського футболу – мадридського «Атлетико»”.

Ним стала міжнародна компанія RIA Money Transfer.

В четвер, 3 грудня, президент ФК «Минай» Валерій ПЕРЕСОЛЯК підписав відповідний договір з новими партнерами.

RIA Money Transfer — третя за величиною в світі система грошових переказів для фізичних осіб. Компанія Ria Financial Services, що входить до групи Euronet Worldwide, Inc., має велику мережу власних офісів і агентів у більш ніж 400 тисяч пунктів обслуговування в 170 країнах Європи, Північної і Латинської Америки, активно розширює свою присутність в Азії, Африці, Океанії.

На ринку грошових переказів України RIA працює з 2010 року. Це найпопулярніша система переказів в Україну з США, Канади, Італії, Португалії та Іспанії. Також компанія співпрацює з найбільшими вітчизняними банками.

У світі футболу ця компанія працює не вперше. Вже довгий час вони підтримують мадридське «Атлетіко». Другою командою для них стане наш ФК «Минай».

Як зазначив на презентації у відеозверненні виконавчий директор в Європі Ria Transfer Money Хосе КАБРАЛ, вони дуже раді стати частиною закарпатського клубу. «Обрати партнера для спонсорства – завдання не з простих, – зауважив він. – В RIA Money Transfer ми орієнтуємося на клуби, які поділяють наші принципи та цінності. Як і ми, «Минай» підкорює нові висоти та кидає виклик іншим, швидко зростає та показує усім, що можна досягти при бажанні, командній роботі та самовіддачі. За 5 років вони пройшли неймовірний шлях і тепер грають в УПЛ. І це нам імпонує».

Зазначимо, що така подія відкриває нові можливості і для нашого клубу.

«Для нас це новий міжнародний рівень з величезними потенціалом для розвитку, – зазначив президент ФК «Минай». – Сам факт бути поруч з таким клубом як «Атлетико Мадрид» і мати одного титульного спонсора уже за честь для нас. Наші менеджери працювали над цим контрактом останні місяці, і усі ланки компанії у світі затвердили нашу пропозицію і ми стали першим клубом в Україні, з яким вони налагодили співпрацю.

Поки що контракт розрахований на один сезон, але я вірю і сподіваюсь, що при взаємовигідній співпраці для обох сторін ми зможемо продовжити його і на наступні.

Це історія не про спонсорство, а про імідж та сприйняття іноземними компаніями України загалом. Я переконаний, що завдяки таким крокам про український футбол та нашу країну будуть дізнаватися у всьому світі».

Дебют RIA Money Transfer як офіційного партнера ФК «Минай» відбудеться в суботу, 5 грудня, під час матчу з чемпіоном України, представником Ліги чемпіонів в рамках УПЛ – донецьким «Шахтарем».

Відправ другу:
Залишіть коментар