Безкоштовне розмитнення. Спрощення на період дії воєнного стану (ВІДЕО)

Президент України підтримав чергові митні спрощення на період дії воєнного стану в Україні підписанням Закону №2142 від 24 березня 2022, який вже набрав чинності з 5 квітня – дня його опублікування.

Відтак безкоштовне розмитнення транспортних засобів вже діє. Більш детально про процедуру і нововведення поспілкувалися з юристом. Нещодавно Верховною Радою України прийнято закон, яким дозволено під час воєнного стану ввозити на територію нашої країни автомобілі без сплати акцизного податку, мита та ПДВ.

Дана пільга діє виключно під час дії військового стану. Більш детально про процедуру розмитнення в подальшому буде зазначено у відповідній постанові Кабінету Міністрів. Наразі не передбачається кількісних чи будь-який інших обмежень щодо ввезення транспортних засобів.

Порядок оформлення авто не змінився, залишається таким, який діяв до прийняття відповідних спрощень. Спрощення не застосовуються до авто, що ввозяться з Росії, Білорусі та тимчасово окупованих територій.

По завершенню дії воєнного стану, громадянам не потрібно буде доплачувати платежі, від яких вони наразі звільнені. Законом не передбачено відстрочень. Потрібно сплатити лише збори на першу реєстрацію авто та на його сертифікацію.

Подробиці в сюжеті М-Студіо:

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Відправ другу: