Безальтернативне тримання під вартою – суд змінив запобіжний захід підозрюваному у наркоторгівлі мукачівцю

Погодившись із доводами прокурора Закарпатської обласної прокуратури, суд змінив запобіжний захід одному з учасників злочинного угрупування з Мукачева, яке займалося збутом психотропних речовин. Підозрюваного взято під варту в залі судового засідання.

Нагадаємо, його та ще чотирьох фігурантів викрили у липні цього року у ході спільної спецоперації прокуратури, СБУ та поліції Закарпаття. Під час обшуків у помешканні, яке чоловіки орендували в Ужгороді, виявлено метамфетамін та значну суму готівки в національній та іноземній валютах. У ході проведення негласних слідчих дій правоохоронці зафіксували і неодноразові факти збуту закарпатцями психотропів.

Вказаного організатора групи, якого підозрюють у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 307 КК України, влітку було взято під варту з можливістю внесення 3 млн 152 тис. грн застави.

На той момент чоловік вже був фігурантом іншого кримінального провадження, де обвинувачується в організації каналу розповсюдження наркотичних та психотропних речовин на території області. Їх з поплічником було взято під варту з можливістю внесення застави – 440,5 тис. грн і 352 тис. грн відповідно.

В обох випадках кошти були сплачені. Однак лідер злочинного угрупування порушив покладені на нього зобов’язання, що стало приводом для подачі клопотання про зміну запобіжного заходу. Завдяки принциповій позиції прокурора особу взято під варту, а кошти в розмірі майже 800 тис. грн стягнуто в дохід держави.

Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури

Відправ другу:
Залишіть коментар