Без ідентифікації: в Ужгороді на виборчих дільницях фіксують порушення

Почалося голосування на п’яти округах міста Ужгород.

Про це пише Закарпаття Онлайн:

“За годину нашими спостерігачами було зафіксовано масу порушень, в тому числі тих, про загрозу яких ми попереджали заздалегідь”, інформує колишній заступник голови закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк.

Зокрема:

– 210769 (гуртожиток КЗВО «Ужгородський інститут культури і мистецтв», фоє) – виборці голосують не в кабінках для голосування з причини відсутності освітлення.
– Виборчі скриньки не прозорі, переносні скриньки не перевернуті.

– 210746, 5 округ (вул.8 Березня, 44, класична гімназія) – спостерігачам не надали для огляду сейф з бюлетенями, не пустили у приміщення де розпочалося ранкове засідання.

– 210750, 4 округ (вул.Капушанська, 142, професійне училище торгівлі та технології харчування, фоє), 210772, 5 округ (вул.А.Корольова, 6, ЗДО № 38), 210764, 5 округ (Юність) – представники ДВК видають бюлетені без ідентифікації особи голосуючих. На зауваження спостерігачів не реагують.

– 210736, 1 округ (вул.А.Дворжака, 61), ЗОШ №7, виборець сфотографувала бюлетень, викликано поліцію.

– 210755, 5 округ (ЗОШ 15, вул. Заньковецької 13А), нашими спостерігачами у одного з членів ДВК виявлено бланк нотаток, в якому остання вписувала прізвища людей, які вже проголосували з окремого багатоквартирного будинку. Викликано поліцію, нотатки вилучено.

“Як бачите, день не такий вже і добрий. Шановні представники ТВК, ви або почнете втручатися і регулювати роботу ДВК у відповідності до чинного законодавства або нас очікує хаос.

Лякає той факт, що представники ДВК влаштовують сварки з спостерігачами. Відчутно, що «заряджені» і незважають на факти порушення закону. Окреме занепокоєння – це спостерігачі від інших політичних сил. 80% просто статисти.

А тепер про відсутність ідентифікації: на 1 окрузі проживає найбільша частина представників ромської громади. Відрізнити їх без прихованого обличчя важко, а з прихованим нереально. Далі будуть просто видавати бюлетні в будь які руки навіть не звіряючи був вже цей паспорт чи ні. Виявити цей процес і зупинити його можна виключно змусивши членів ДВК виконувати норми закону”, – констатує І.Шинкарюк.

Відправ другу:
Залишіть коментар