Береза: Балога відбирає у дітей екологічний центр

Нардеп Борислав Береза на своїй сторінці у фейсбук підкреслив,що в Мукачево вібдувається дієва корупція на державному рівні.
Береза борислав
Скандал навколо Мукачівського екологічного центру триває кілька місяців, процес ліквідації якого, за деякими даними, запустив Балога. Громадськість та депутати обурені ситуацією.

«Як приклад привели сьогодні «першу ластівку» цього процесу — в Мукачевому на Закарпатті у дітей забирають еколого-натуралістичний центр. Ліквідувати його вирішили міські депутати. Мовляв, немає грошей на утримання. Але люди кажуть, що на цю територію в центрі міста просто хтось поклав око. І не хтось невідомий, а місцева «еліта». На думку народних обранців, утримання центру обходиться бюджету надто дорого — в 850 тисяч гривень на рік. В еколого-натуралістичному центрі проводять 37 безкоштовних гуртків для дітей. На території висаджені унікальні породи дерев. А в парку розводять тварин. Але найголовніше те, що він знаходиться в центрі міста, а це гектар землі. І тут турбота про дітей померкла перед бажанням здобути землю. Ну, що ж будемо займатися із залученням Генпрокуратури та Віктора Балоги, який чомусь користуючись авторитетом у місцевих жителів ще не став на їх захист», — повідомляє Панорама Мукачева з допису Борислава Берези.

Відправ другу:
Залишіть коментар