Берегівщина долучилася до Всеукраїнського екологічного проєкту «Озеленення України»

Берегівщина долучилася до Всеукраїнського екологічного проєкту «Озеленення України», яка є частиною глобального проєтку «Озеленення планети», під час якої планується висадка 1 млн дерев за 24 години у всіх куточках світу.

Сьогодні, на території Берегівського лісгоспу, на Берегуйфалівській дільниці було проведено висадку дерев. Ця екологічна ініціатива є надзвичайно корисною як для сьогодення, так і для майбутнього.

Участь в екологічній акції лісгоспу взяв голова райдержадміністрації Ігор Вантюх та його заступниця Єва Данич. Також тут було присутнє духовенство, яке очолив Преосвященний владика Ніл, Адміністратор Мукачівської греко-католицької єпархії; працівники лісу з сім’ями, волонтери.

Голова Берегівської РДА Ігор Вантюх: «Акція «Озеленення України» – для усіх, хто хоче зробити нашу Україну й планету екологічно чистою та красивою. Радий внести свою частку в озеленення краю і в підтримку лісового господарства Берегівщини. Адже ліс – це легені планети. Тепер, під час Covid-19 і карантину ще більше розумієш важливість і цінність лісу, чистого повітря. Нехай наша праця проросте гарним зеленим лісом для майбутніх поколінь!

Також хочу подякувати першому заступнику начальника ЗОУЛМГ Ігорю Коцуру та керівнику Берегівського лісгоспу Богдану Шойного за прекрасно організовану акцію з озеленення. Ви справжні професіонали лісової справи!»

Відправ другу:
Залишіть коментар