Батьком майбутньої дитини 11-річної закарпатки ймовірно є 46-річний співмешканець її матері (ВІДЕО)

Вся Україна обговорює шокуючу новину – на Закарпатті незабаром має народити 11-річна дівчинка із села Гать, що на Берегівщині.

Молоду матусю звати Біянка, вона довго приховувала правду про батька її сина, однак у ток-шоу “Стосується кожного” все ж розповіла, що сталося насправді, пише Перший.

Нагадаємо, за попередньою версією дівчинки батьком її майбутньої дитини був 14-річний хлопець з яким вона познайомилася на Київщині. Саме там вона разом з батьками була на заробітках, де помагала поратися на сміттєзвалищі.

Однак ця версія викликала чимало питань, адже маленька Біянка навіть не памятала імені парубка. За словами матері молодої породіллі, дівчина мала піти в 4-й клас, однак через вагітність навчання призупинили.

У ефірі мати Біянки Ріта розплакалася та визнала, що історія про парубка на сміттєзвалищі вигадана. Жінка розповіла, що ймовірніше за все батьком майбутньої дитини стане її 46-річний співмешканець з яким вони проживали у Херсоні. На Закарпаття Ріта разом зі своєю донькою повернулися лише тоді, коли остання вже була на третьому місяці вагітності.

Через що довелось пройти 11-річній закарпатці та що чекає на неї та її сина, дивіться далі у сюжеті телеканалу Інтер.

Відправ другу:
Залишіть коментар