Балога та Андріїв оприлюднили свої статки

Мери Ужгорода та Мукачева подали щорічні декларації, – повідомляє pmg.ua

Хто з них які статки має, читайте нижче.

Що задекларував міський голова Ужгорода

Понад 821 тисячу гривень зарплати за рік задекларував Ужгородський міський голова Богдан Андріїв. Про це свідчать дані, оприлюднені у Єдиному державному реєстрі декларацій.

Відповідно до інформації на сайті, у власності Богдана Андріїва дві квартири в Ужгороді, площа яких 50 та 48 м.кв., а також земельна ділянка у Київській області, площею 1162 м.кв.

Годинник “Breguet”, який задекларував міський голова, коштує 232 тисячі гривень.

Також Богдан Андріїв вписав у декларацію 45 тисяч доларів та 246 тисяч гривень, які лежать на банківських рахунках.

Дружина Влада Андріїв декларує, зокрема, 509 тисяч гривень заробітної плати у ТОВ “Сонячна енергія Плюс” та 7, 5 млн гривень як джерело доходу від цієї компанії.

Що задекларув мер Мукачева Андрій Балога

452 тисячі гривень зарплати за рік задекларував міський голова Мукачева Андрій Балога. Про це свідчать дані, оприлюднені у Єдиному державному реєстрі декларацій. За словами прессекретаря міськради Владислава Микити, з 2015-го року Андрій Балога передає всю свою заробітню плату на благодійність.

Відповідно до інформації на сайті, Андрій Балога задекларував дві земельні ділянки у Мукачівському районі, площа яких 1104 м.кв. та 9996 м.кв. (вони у співвласності, йому належить 33%). Ще чотири земельні ділянки, які повністю належать Андрію Балозі, мають площу 1500, 1000, 1406 та 11 838 м.кв., також він володіє 50% земельної ділянки, площа якої 22 313 м.кв. У селищі Чинадійово Мукачівського району у його власності рибне господарство площею 500 м.кв.

У декларації Андрій Балога також вказав 622 тисячі євро готівкою та авто Land Rover 2008 року випуску.

Дружина Едіта Балога декларує, зокрема, 4,5 млн гривень доходу від підприємницької діяльності.

Відправ другу:
Залишіть коментар