Балога переконує, що контрабанду на Закарпатті контролюють Яценюк з Аваковим

Нардеп Віктор Балога заявив, що контрабанду на Закарпатті контролює київська влада, зокрема прем’єр Арсеній Яценюк та міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.
Аваков яценюк
Про це він заяви в інтерв’ю, повідомляє Galnet із посиланням на Українську правду.

В.Балога заявив, що контрабанда залежить від можливості домовитися з прикордонниками і місцевою міліцією.

«На Закарпатті, на Львівщині на кордоні стоять прикордонники. На підступах всюди міліція, якої, наприклад, в області 5 тис. І скажіть, чи може хтось везти цигарки, якщо він не в змові з міліцією і прикордонниками?… Ви домовляєтесь з прикордонником, але вам треба домовитись і з міліцією, щоб потрапити з пункту А в пункт Б», – пояснив депутат.

«А тепер скажіть: хто призначає прикордонників у Закарпаття, або в будь-яку іншу область? У Києві, прикордонна служба. Хто призначає начальника УМВС? Міністр призначає. Під ким прикордонники? Мабуть, під Аваковим», – додав В.Балога.

Він також заявив, що главу обласної міліції Закарпаття Сергія Шаранича призначили «за квотою «Народного фронту». І зараз його хочуть підвищити».

За словами нардепа, С.Шаранич, з яким у нього давній конфлікт, покривав контрабанду у змові з позафракційним депутатом Михайлом Ланьо та депутатом «НФ» Валерієм Лунченком.

«Шаранич дружить з Ланьо, з Лунченком, це ж одна команда… Я припускаю, що (Лунченко, – ред.) координує. Це його квота. Він координує роботу Ланьо», – заявив В.Балога.

Він переконує, що Закарпатську область «віддали прем’єру».

На уточнююче запитання, чи вважає В.Балога, що за ситуацію на Закарпатті особиста відповідальність лежить на А.Авакову, нардеп відповів: «Однозначно. Можете від мене це написати».

Відправ другу:
Залишіть коментар