B2B Jewelry - блискучий лохотрон, який неодмінно "здується" (ВІДЕО)

Чому “B2B Jewelry” вас обдурить і коли ця фінансова піраміда завалиться.

Навіть якщо вона замаскувалася під ювелірний дім. І ні “тонни” продажів золота, ні 416% річних для бабусь, ні картонні сертифікати у вигляді купюр не врятують піраміду від краху, а людей від втрати грошей.

Бо в цьому і є суть піраміди. А потім ці люди вийдуть мітингувати під Кабмін і вимагати повернути свої гроші з бюджету. А в бюджеті вже наші з вами гроші.

Більше – у розслідуванні авторитетних журналістів з Bihus info:

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано 15 коментарі (-ів)
 1. Добрий день.Чи вважаєте ви лохотроном накопичувальне страхування життя наприклад компанію Medlife? Якщо так то цікаво б було подивитися відео про них.Дякую.

 2. Звісно , що не лохотрон і не піраміда. На даний час обманутих людей не має і всі зобовязання виконуються. Такі статті повинні розцінюватись як наклеп. Не кажи гоп …………

 3. Конкуренти страждають через В2в і виписують всяку погань В2в серйозна компанія. Держава пхае палкі в колеса щоб вона не розвивалася тому що і банкам конкуренція ніхто такий відсотки не дае

 4. Припиніть лити бруд на компанію, яка хоч якось полегшує життя в час виживання українців!!!!! Банки знизили депозитні відсотки, олігархи набивають кишені міліардами, а люди мають якихось додаткових 1500-2000грн, то вже і то не можна? А в кого зарплата 10 000, з якої і комунальні заплатити, і бабці помогти і продукти купити???? Олігархи думають про нас??? Ніколи!!!!! А тільки щось появляється, щоб хоч якось допомогти людям, то вже треба облити брудом!!!! Попахує рабовласництвом. Держава має нас за рабів!!!!!

 5. А як щодо пенсійного фонду? Адже це найбільша фінансова піраміда, причому законна. Скільки грошей людина виплачує за весь стаж, а отримує в кращому випадку копійки. У нас все, що пов’язано з владою – це лохотрон, тому що ніхто і ніколи не збирається виконувати свої обіцянки. А якщо з’являється щось добре для людей, то його обов’язково, вибачте, потрібно обісрати.

 6. Я, думаю, эти “пацаны”, не остановятся, даже если ихний бизнес начнет давать спуск, они вынайдут более другой способ привлечение денег, ну,например,пойдут тем же путем, по электронике, бытовой технике, мобильных телефонах, и тому подобное, а что, неплохой вариант,
  почему бы и нет? А, эти товары, всегда востребованы у населения…

 7. Кто вас заказал?Неужели, конкуренты, из “честных слуг” народа, у которых в одном месте, ниже пояса, помокрело от того, что у них падает процент, от дохода…

 8. Благодаря этому (лохотрону), моя семья погасила весь долг по комунальним платежам. Сапоги жене не покупал,, Купил пальто 200евро. И сережки 200 евро в магазине В2В. За купленые сережки в тичении года компания В2В вернет полную стоимость.

 9. В2В найкращий проект… А конкурентам зась!!!
  Спробуйте хоч приблизно так спрацювати і тоді будете говорити та писати, що ви можете краще!!!
  Проект В2В працює і буде працювати, бізнес у бізнесі розвиваєься дуже швидкими темпами і це просто радує. Саме зараз розквіт проекту!!!