Автопарк закарпатських піротехніків-рятувальників поповнився Mitsubishi L200 (ФОТО)

Автопарк піротехніків Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Закарпатській області поповнився ще одним спецавтомобілем – Mitsubishi L200.
20160302_113742

Раніше цей автомобіль знаходився на озброєнні гірських рятувальників. Після відповідного переоснащення, яке проводилося на одному із приватних підприємств м. Бердичів на Житомирщині, сьогодні спецмашина повернулася на Закарпаття.

Вона служитиме фахівцям групи піротехнічних робіт АРЗ СП. Авто обладнане усім необхідним та цілком готове до бойової варти.
20160302_113806
Ця піротехнічна машина легкого типу призначена для доставки піротехнічних розрахунків до місць виконання завдань за призначенням, а також для транспортування знайдених вибухонебезпечних предметів (калібром до 152 міліметрів) з місць їх виявлення до місць ліквідації.

Вантажна платформа обладнана металічними шафами для перевезення тротилових шашок та засобів підриву, а також безпосередньо виїзною шафою-ящиком для перевезення вибухонебезпечних предметів. Автомобіль має броньовану перегородку між кабіною екіпажу та вантажним відсіком.

Піротехніки переконані, що оновлений Mitsubishi L200 допоможе їм ще більш якісно й ефективно виконувати поставлені завдання.

Для довідки: лише в лютому фахівці групи піротехнічних робіт 6 разів виїжджали на знешкодження небезпечних знахідок часів Другої світової війни, а попереду весняно-польові роботи. Це, за правило, «гаряча пора» для закарпатських піротехніків.

У ДСНС України у Закарпатській області

Відправ другу:
Залишіть коментар