Аудитори виявили порушень та недоліків в освітній галузі Рахівського району на суму понад 28 млн гривень

Фахівці Західного офісу Держаудитслужби під час проведення державного фінансового аудиту виконання бюджетної програми «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т.ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами» Відділом освіти, молоді та спорту Рахівської РДА з 01.01.2017 по 31.12.2018, виявили основні фактори, які негативно пливають на ефективну реалізацію бюджетної програми, та порушень і недоліків на суму понад 28 млн грн.

Аналіз виконання бюджетної програми засвідчив, що 98% програмних коштів спрямовані на видатки споживання, що не забезпечило розвитку повної загальної середньої освіти, не поновлено матеріально-технічної бази, а також не сприяло реалізації мети загальної середньої освіти, спрямованої на всебічний розвиток людини як особистості та підвищенню рівня освітніх послуг і якості навчання.

Невжиття заходів щодо укладання договорів на отримання коштів з інших бюджетів для відшкодування витрат здійснених на надання освітніх послуг мешканцям інших адміністративно-територіальних одиниць, спричинило додаткове навантаження на бюджет Рахівського району на суму 1,5 млн грн.

Окрім того, встановлено, що через нездійснення достатнього контролю за використанням коштів на оплату праці працівникам закладів відділу освіти, молоді та спорту Рахівської РДА зайво витрачено із бюджету району коштів на суму 0,5 млн грн. Занижено вартість активів на суму 26,5 млн грн.

За результатами аудиту Відділу освіти, молоді та спорту Рахівської РДА надано рекомендації, спрямовані на поліпшення ефективності використання коштів, для забезпечення освітніх послуг на належному рівні.

В Управлінні діє телефон довіри: (0312) 61-76-90.

Відправ другу:
Залишіть коментар