AstraZeneca: Наша вакцина від Covid-19 ефективна більш ніж на 90%

У шведсько-британській фармацевтичній компанії AstraZeneca стверджують, що їм вдалося підвищити ефективність свого препарату до максимуму. Зараз ефективність вакцини перевищує 90%.

Про це в інтерв’ю The Sunday Times заявив виконавчий директор компанії Паскаль Соріо.

“Ми вважаємо, що нам вдалося знайти формулу успіху і спосіб вийти на настільки ж високі показники ефективності, як у всіх інших, після введення двох доз”, — сказав Соріо.

Він також повідомив, що компанія AstraZeneca планує оцінити ефективність своєї вакцини і проти нового штаму коронавірусу, який виявили у Великій Британії.

“Поки ми вважаємо, що вакцина буде залишатися ефективною (проти нового штаму — ред.). Однак ми не можемо бути в цьому впевнені, так що збираємося це перевірити”, — додав виконавчий директор компанії.

Що відомо:

На початку грудня компанія AstraZeneca спільно з Оксфордським університетом опублікували результати останнього етапу випробування вакцини проти коронавірусу. Вони показали, що середня ефективність препарату складає 70%.

Згодом компанія AstraZeneca заявила, що починає клінічні випробування комбінації власної вакцини від коронавірусу з російським препаратом “Супутник V”.

Британські вчені почали тестування нового препарату Storm Chaser (англ. “Штормовий мисливець”), який потенційно може давати миттєвий імунітет до коронавірусу.

За даними ВООЗ, у світі триває розробка 133 потенційних вакцин від коронавірусу. Більшість з них перебувають на доклінічній стадії випробувань.

Відправ другу:
Залишіть коментар