Астра-Діа: щоб мати висококваліфікований персонал, треба займатись його розвитком

Медична галузь загалом і лабораторна діагностика зокрема – одна з найбільш динамічних: новації в технологіях та методах з’являються щодня. Тому на сучасному ринку медичних послуг успіху досягають тільки ті заклади, які приділяють належну увагу навчанню та розвитку персоналу.

Серед таких закладів на регіональному рівні – лабораторія “Астра-Діа”. Регулярні навчальні зустрічі – це обов’язкова і важлива частина роботи лабораторії. Зазвичай такі зустрічі присвячені актуальній інформації, що стає в нагоді працівникам і в щоденній роботі, і при плануванні роботи всього закладу.

Днями відбулася конференція для працівників лабораторії “Астра-Діа” з усієї області. Йшлося про такі важливі аспекти роботи медичного закладу, як психологічні особливості комунікації з клієнтом; імідж організації; мотивація працівників; digital-маркетинг у роботі медичної установи, тощо.

Не оминули увагою і актуальне наразі питання запобігання поширенню інфекції COVID-19 в умовах третьої хвилі пандемії, а також обговорили правила безпеки та дисципліну працівників лабораторії на робочому місці.

Відправ другу:
Залишіть коментар