Астра-Діа: 13 років розвитку та успіху

Сьогодні відзначає 13-ту річницю успішної роботи один із передових медичних закладів західного регіону – медична лабораторія “Астра-Діа”. Маючи бездоганну репутацію та добре відома чи не кожному закарпатцю, ця лабораторія постійно вдосконалюється, розширюється та модернізується. Наразі в Закарпатській та Івано-Франківській областях успішно працюють чотири лабораторні центри та 36 відокремлених відділень закладу.

Генеральний директор “Астра-Діа” Неля Лазар розповідає, що за 13 років роботи чітко виокремилися пріоритети, без яких успіх в медичному бізнесі неможливий: “Передусім, ми дбаємо про кваліфікацію нашого персоналу, тому саме в це інвестуємо час і сили: кілька регіональних навчальних конференцій для медсестер; всеукраїнські та міжнародні навчальні заходи та робочі поїздки з обміну досвідом (Угорщина, Польща, Німеччина, Китай). А оскільки ми постійно розвиваємось як бізнес, то обов’язково беремо участь і у провідних ділових заходах, таких як щорічні конференції «Бізнес-Прорив», постійним партнером яких є «Астра-Діа», Всеукраїнський медичний саміт «Бізнес Конструктор».
Різноманітні соціальні проекти, постійні благодійні акції, – ми долучаємось до всього, що приносить користь суспільству: це один із наших принципів”.

Якість та оперативність лабораторної діагностики в основному залежить від технічного оснащення, яке регулярно оновлюється та модернізується протягом усього часу роботи лабораторії.

Високий рівень надання послуг, вклад закладу в розвиток медицини краю та сумлінне ставлення до сплати податків щороку відзначається багатьма нагородами.

“Але, звісно, головне наше досягнення за ці роки – це довіра наших клієнтів, яку ми бачимо з їх кількості та чуємо слова вдячності щодня. Приємно й те, що співпраця з приватними та державними медичними закладами постійно набирає обертів, адже завдяки широкому спектру лабораторних досліджень ми маємо можливість швидко виконати будь-яке лабораторне дослідження”, – зазначила Неля Лазар.

Сьогодні, у свій день народження, лабораторія “Астра-Діа” дарувала знижку від 5% до 50% кожному клієнту, який протягом звернетався за послугою. Крім того, на FB-сторінці лабораторії триває розіграш подарунків та сертифікатів на дослідження.

Астра-Діа – це якість перевірена часом!

Відправ другу:
Залишіть коментар