Антон Громовий: Сьогоднішні події у міській раді Ужгорода нагадують відверту провокацію

На думку голови Закарпатського обласного осередку політичної партії «Наш край» Антона Громового, кількаразові замінування Ужгородської міської ради під час сьогоднішнього засідання сесії, скоріш за все, були не випадковими.
громовий

«Відверто вразили події у міській раді. Два повідомлення про замінування і, в підсумку, знайдена у мерії бойова граната чомусь дуже сильно нагадують відверту і неприкриту провокацію та намагання у цьому безладі протягнути потрібні окремим політичним силам проекти рішень. Дуже прикро це усвідомлювати. Особливо, коли подібні питання «просуваються» під прикриттям смертельно небезпечних жартів», – зазначив політик.

За словами Антона Громового, зараз необхідно визначити кому ж у міській раді був найбільше потрібен такий розвиток подій.

«… залишається лише думати про те, кому ж насправді вигідний такий сценарій і, як результат – недемократичний і незаконний процес прийняття рішень міською радою. Як на вашу думку, хто причетний до усіх цих подій? Цікаво було б почути думки ужгородців з цього приводу….», – зауважив Антон Громовий.
Sorry, there are no polls available at the moment.
Прес-служба Закарпатської обласної парторганізації
політичної партії «Наш край»

Відправ другу:
Залишіть коментар