Антон Громовий: «Ми досягли результату, однак зупинятися на цьому не збираємось»

У середу, 6 квітня, в Ужгороді відбулася партійна зустріч та презентація Проекту партійного будівництва політичної сили «Наш край».
IMG_7031
В обговоренні стратегії подальшої розбудови та розвитку молодої партії взяли участь лідер «Нашого краю» у Закарпатській області Антон Громовий, депутати від політичної сили, які представляють її в Ужгородській міській раді, а також функціонери та партійці із міст та районів області.

«Партія «Наш край» має поки що зовсім недовгу історію, але на Закарпатті вона вже здобула дуже хороші результати. Ми вже представлені у ряді районів області. Тож загалом результату ми досягли, однак на цьому зупинятися не плануємо. Попереду у нас тривалий процес розбудови повноцінної партійної організації. Ми плануємо долучати прихильників і будувати на Закарпатті політичну силу, яка буде представлена місцевими елітами і всіма тими, хто зацікавлений у розбудові і в європейському підході до життя як у нашому з вами краї, так і в країні загалом», – зазначив під час зустрічі лідер Закарпатської обласної партійної організації політичної партії «Наш край».

Наразі партія «Наш край» є однією із наймолодших політичних сил України, однак вона уже офіційно представлена та зареєстрована в усіх без винятку областях країни. Наразі політична сила готується до старту активного процесу розбудови партійної структури та залучення своїх прихильників до політичної та громадської діяльності у найважливіших сферах життєдіяльності країни.

IMG_7053

IMG_7059

Прес-служба Закарпатської обласної партійної організації
політичної партії «Наш край»

Відправ другу:
Залишіть коментар