Антитерористичні навчання: завтра в Ужгороді перекриють рух на кількох вулицях


Рух транспорту частково обмежать завтра в Ужгороді. Проїзд буде ускладнений вдень на вулиці Олександра Довженка та прилеглих із 10:30 до 12:30 через планові антитерористичні навчання в місті.

Про це повідомила пресофіцерка СБУ на Закарпатті Ванда Мільо.

Каже: тренування проведуть в умовах, наближених до реальних. На вулицях будуть люди у військовій формі та зі зброєю. Залучать і спецтехніку.

“У тренуваннях візьмуть участь підрозділи СБУ, Збройних Сил України, Нацгвардії, Державної прикордонної служби, Держспецзв’язку, Служби судової охорони та органів місцевого самоврядування. На окремих територіях можливе обмеження пересування транспорту, а також обмеження в пересуванні людей. Зокрема, можливе тимчасове обмеження транспортних засобів і пішоходів на вулиці братів Бращайків, Олександра Довженка, Івана Крилова, Юрія Ставровського-Попрадова, Небесної Сотні, Ференца Ракоці та Набережної Незалежності”, — розповіла Ванда Мільо.

Управління СБУ в Закарпатській області просить з порозумінням поставитися до обмежувальних засобів, відреагувати належним чином на законні дії правоохоронців, а також мати документи, які засвідчують особу. Усі дії будуть відбуватися в межах законодавства.

Відправ другу:
Залишіть коментар