"ALL ІНКЛЮЗИВ": в Ужгороді провели перший інклюзивний фестиваль (ФОТО, ВІДЕО)

Перший інклюзивний фестиваль «ALL ІНКЛЮЗИВ» провели в Ужгороді в Боздоському парку. Про подію розповідає нам Суспільне Закарпаття.

Захід влаштували для підтримки інклюзивної кондитерської «Золоті серця Закарпаття». Про це розповіла керівниця закладу Олена Логвіненко. За її словами, програма фестивалю розрахована на цілий день.

Булочки, пироги, кекси, пряники та іншу випічку вихованців інклюзивної кондитерської «Золоті серця Закарпаття» охочі могли придбати на фестивалі «ALL ІНКЛЮЗИВ». Усе це продавали батьки вихованців.

У програмі інклюзивного фестивалю були ярмарок, концерт, дискотека, аніматори та майстер-класи. На одній із локацій діти розфарбовували пряники.

Інструкторка Олена Арбузная провела для відвідувачів майстер-клас із зумби. Відвідувачка Марина Лендро розповіла, що прийшла на фестиваль, щоб підтримати дітей і авдиторію, щоб залучалися до зумби.

Олена Арбузная розповіла, що любить, коли є багато людей.

“Це взаємообмін енергією, це завжди прекрасно, тому сьогодні було прекрасно, неймовірно. Чудова погода, чудові люди, вони мінялися, підходили, хтось був від початку й до кінця, хтось ходив відпочивати, комусь не зайшло й вони пішли – це все нормально й можливо, але було класно”, — сказала вона.

Керівниця інклюзивної кондитерської “Золоті серця Закарпаття” Олена Логвіненко каже: фестиваль проводять із дотриманням усіх протиепідемічних норм: є антисептики, маски. За її словами, Боздоський парк обрали локацією фестивалю, тому що тут є площа для дотримання півтораметрової дистанції.

“Ми хочемо донести до всіх, що люди з інвалідністю мають право на щастя, на соціалізацію, на спілкування, на освіту, на право мати своє улюблене місце роботи й отримували за це гроші”, — сказала Олена Логвіненко.

За її словами, зароблені гроші на фестивалі підуть на підтримку інклюзивної кондитерської.

Як все відбувалось дивіться в сюжеті Суспільного👇

Відправ другу:
Залишіть коментар