Аеропорт, коронавірус та боротьба з контрабандою: голова Закарпатської ОДА відзвітував про 100 днів роботи


Відзвітував про 100 днів роботи на посаді голови Закарпатської ОДА Олексій Петров.

Брифінг для журналістів організували просто неба у внутрішньому дворику Ужгородського замку.

Доповідь очільник краю поділив на 3 блоки: боротьба з коронавірусом , взаємодія і координація роботи правоохоронних органів, зокрема щодо вирубки лісів і контрабанди, і соціально-економічний розвиток краю.

Детальніше зупинився на «Великому будівництві», сміттєвій проблемі, фінансуванні ремонтів доріг не тільки за рахунок ДФРР, а й відновлення практики направлення коштів з перевиконання митниці. Зачепив також транспортне сполучення-авіа та залізничне, а також пожвавлення інвестицій у Закарпаття, до прикладу, у електробудування. Ситуацію з поширенням коронавірусу у Закарпатті вдалося стабілізувати. До розвитку будь яких сценаріїв, у тому числі найгіршого, – як влада, так заклади охорони здоров’я – готові. Про це доповів на брифінгу з приводу 100 днів роботи на посаді Олексій Петров.

Далі перейшов до взаємодії з правоохоронцями.

Третій блок доповіді присвячений соціально-економічному розвитку Закарпаття. Зокрема, під контролем реалізація проєкту «Велике будівництво», туристичних проєктів, адже цей напрям у пріоритеті для області. Окремо зупинився на екологічній проблемі. У планах – розбудова дорожньої інфраструктури, в тому числі за кошти від перевиконання митниці. Очільник краю запропонував відновити пілотний проєкт формування «Дорожнього фонду місцевих доріг». «Інтерсіті» у Закарпаття не їздитиме з технічних причин.

Відновлення авіасполучення із Закарпаттям – питання на контролі Президента країни. Мова про функціонування Міжнародного аеропорту Ужгород. Розбудова аеропорту в Мукачеві – у плани голови ОДА не входить.

Один з пріоритетів для краю – приваблення інвесторів, зокрема у елетробудування на базі компанії Єврокар, та створення вільної митної зони у Закарпатті, питання ухвалення закону щордо цивілізованого поводження з відхордами.

Олексій Петров каже: є порозуміння з народними депутами від Закарпаття. Зокрема, депутатів від «Слуги народу» та групи «Довіра». Щодо «угорського питання»- його не має на Закарпатті. Підтримка нацменшин –так, необхідна.

Відправ другу:
Залишіть коментар