А. Полосков: рішення про передачу майна мукачівській громаді - консолідоване й виважене

В Закарпатській облдержадміністрації наголосили на важливості передачі об’єктів та установ до територіальних громад району.

Анатолій Полосков, голова Закарпатської ОДА:
“Після тривалих перемовин, які відбувалися в декілька етапів і до яких я також був вимушений долучитися, Мукачівська районна рада прийняла консолідоване рішення щодо передачі майна, об’єктів та установ до територіальних громад району.
Це вкрай важливо, таким чином розблоковано процеси реєстрації установ освіти в ЄДЕБО (єдина державна електронна база з питань освіти), що в свою чергу дозволить нашим випускникам подавати заяви на участь в ЗНО-2021. Крім того, надано офіційний старт механізму щодо подальшої діяльності об’єктів соцзахисту, культури, спорту і т.і.

Хочу подякувати всім політичним силам і керівникам всіх фракцій, які знайшли волю до компромісів, відкинули пусті амбіції, проявили повагу до людей, і проголосували за ці рішення.

Вказані питання є поза політикою, оскільки вони – про базові конституційні права громадян на освіту, працю, оплату праці, і ці права депутати мають боронити в межах своєї компетенції, а не порушувати їх.

Відповідні підрозділи ОДА заздалегідь готувалися до позитивного рішення Мукачівської райради і продовжують роботи по підготовці закладів освіти в новосформованому районі до ЗНО та відповідних реєстраційних процедур.

Сподіваємося, що Мукачівська районна рада зможе і надалі виконувати свої функції виходячи виключно з інтересів громад і людей. Зі свого боку повторюю: Закарпатська обласна державна адміністрація завжди готова до співпраці та конструктивної взаємодії.”

Відправ другу:
Залишіть коментар