8 мільйонів гривень: така вартість відновлення двух туалетів на КПП "Тиса"


На сайті Суспільне Закарпаття повідомили про відновлення туалету на КПП “Тиса”, який розташований на виїзді з України.

Начальник управління інфраструктури закарпатської митниці, Сергій Дуран розповів, що за проєктом на нього спрямують 4 мільйони 200 тисяч гривень. Ще один туалет мають побудувати на в’їзді до України за 4 мільйони 300 тисяч. Через грунтові води та постійні підтоплення вбиральна на українському боці не працювала майже два роки.

Нову вбиральню роблять на місці старої. Загальна площа туалету на виїзді з України буде понад 75 квадратних метрів, розповів бригадир Любомир Яніцький. За його словами, облаштування вбиральні буде сучасним: з пеленальною кімнатою, де зможуть перебувати дві мами.

“Чоловічих – три туалети. Жіночих – чотири, — сказав бригадир. — Технічна зона є. Ну до кінця року, можливо, вже другий будемо починати”.

За словами начальника управління інфраструктури закарпатської митниці Сергія Дурана, будівельники демонтували стару вбиральню, залили перекриття і почали монтувати стіни.

Посадовець розповів, що у вбиральнях передбачено зробити антивандальні рукомийники, антивандальні туалети.
“Вартість одного антивандального туалету — близько 40 тисяч гривень, — пояснив Сергій Дуран. — Тобто ви можете це все порахувати. Окрім того, воно є все в кошторисі. Проєктно-кошторисною документацією було передбачено 4,2 та 4,3 мільйони гривень на один туалет із одного боку, а також на туалет в’їзного напрямку в Україну.

Наразі в нас є наявно 2,2 мільйони на один туалет і 2,1 мільйони гривень на інший туалет. Ми очікуємо дофінансування або здійснюватимемо переміщення грошей, щоб один виконати повністю”.

За словами Сергія Дурана, ці два туалети на КПП «Тиса» відновлюють за кошти бюджету. Зі спецфонду на розбудову прикордонної інфраструктури закарпатської Держмитслужби мають спрямувати понад 8 мільйонів гривень

Подробиці – в сюжеті Суспільного:

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано один коментар.
  1. FU POZOR…8 MLN ZA SHO….TAKIJ SERJOZNIJ KOSHTORIS)))Pozor!!!!)))Za ci groshi…)))vi mozete…svoje vandalske gav….ooo sami jisti…))Nema sliv…jak tupo povandalski…voni pokoshtorisu kradutj….Hanjba.. She hizujutsja cim gavnom…Degradacija….Nejmovirna…Zalj..Sho Taka Procvitajucha Krajina takix….Gavnjukuv…vihovala….!!!