78-річна жителька багатоповерхівки не схотіла миритися з хащами в дворі та самотужки очистила подвір'я

Мешканці будинку №176 по вулиці Зріні у Мукачеві довго терпіли непролазні хащі біля свого будинку та чекали допомоги комунальних служб.

Одного ранку жителі просто не впізнали власне подвір”я: там, де ще вчора були непролазні хащі, сьогодні всім милує око охайно прибрана зелена територія – пише Мукачево.Нет.

Миритися з хащами біля будинку не захотіла 78-річна Єлізавета Гайович, яка самотужки привела до ладу подвір’я, чим показала приклад для багатьох мукачівців.

— Не розумію тих людей, які спостерігаючи за моєю роботою, не без іронії запитували: “А воно тобі треба?”… “А тобі за це хоч заплатять?”… “А чому ти маєш це робити, якщо у нашому подвір”ї є прибиральниця, яка за це отримує гроші?”, — ділиться своїми думками Єлізавета Андріївна, — Невже ж наші люди не розуміють, що в житті є речі, які можна і потрібно робити просто так, лише тому, що ти відчуваєш потребу жити по-людськи, в затишному подвір’ї, яке ж до того відвідують твої діти, твої онуки… А ще, знаєте, є так багато людей, які так багато люблять побалакати про патріотизм, про любов до рідного краю… А як на мене, ось така “толока” – просто для душі – набагато корисніша, ніж порожня балаканина.

Відправ другу:
Залишіть коментар