6 переваг від самотності для кожної жінки

Якщо ви боїтеся бути самотньою жінкою, значить, ви просто не знаєте всіх переваг цього положення. А ми їх зараз вам розповімо.
Jlbyjrfz ;tyobyf

Флірт
Якщо ви самотня, значить, у вас є великий козир: чоловіки можуть за вами доглядати, а ви можете ходити на побачення, фліртувати і кокетувати, відточуючи майстерність.Сон
Перевага самотньої жінки – величезне ліжко. Зауважте, не порожнє, тому що в ній когось не вистачає, а величезне, що належить виключно вам. Ви можете влягтися так, як вам подобається, ніхто не буде хропіти, сопіти, перевіряти смартфон посеред ночі і інші прекрасні дрібниці, без яких добре живеться.

Вечірки
Якщо ви любите веселі вечірки – вас ніхто ні в чому не обмежує. Це означає наступне:
а) можна запалювати стільки, скільки захочеться
б) треба знати міру, щоб не влипнути в безглузду ситуацію
в) доведеться самій нести за себе відповідальність і відвозити себе додому (на громадському транспорті або на таксі)

Якщо ви будете позиціонувати себе як вільну, а не як самотню жінку, від чоловіків відбою не буде на тій же вечірці. Головне, навчитися перетворювати мінуси на плюси.

Шопінг
Якщо ви не перебуваєте у відносинах, то ніхто не забороняє вам ходити по магазинах тоді, коли вам подобається, і витрачати стільки грошей, скільки хочеться. Правда, доведеться все оплачувати самостійно. Але у самотніх жінок немає ніяких заборон на те, що купувати і як одягатися. Так що, проявляйте свій стиль у всій його красі!

Вільний час
Самотні і самостійні жінки воліють проводити свій час з користю. Крім вечірок, де ви заводите нові корисні знайомства і відпочиваєте, у вас вистачає часу і на спортзал, і на улюблену справу. Це очевидний плюс.

Порядок
Вдома у самотньої жінки найчастіше ви зустрінете ідеальний порядок. Тільки якщо вона в черговий раз не вивалила вміст шафи в пошуку потрібної сукні. Коли ви живете з чоловіком, то часто доводиться наводити порядок не тільки за собою, а й за ним. У зворотному випадку, ви несете відповідальність тільки за себе. Якщо у вас завжди чистота і порядок – значить, ви тримаєте ситуацію під контролем, і змінити її ніхто не може.

 

Відправ другу:
Залишіть коментар