500 гривень за 700 метрів дороги - як водії "роздягали" заробітчан на кордоні (ВІДЕО)

Ажіотаж на пункті пропуску «Тиса» з боку угорської Захоні відзняли і оприлюднили у соцмережах. Ті, хто вже на україніській землі – обурені, втомлені і виснажені, адже стояли по 6-8 годин, але діляться враженнями.Люди кажуть, їх доправляють автобусами по 35 та 50 чоловік, хочобіцялиорганізувтицивілізованийдовіз по 10 осіб.

Обурені люди і тим, що транспортувати через кордон мали безкоштовно.Проте усі без винятку стверджують, що з них деруть гроші. І не малі. Кажуть, аби попасти додому готові на все.

В ОДА кажуть – організували 7 автобусів і один неоплан. Чи вистачає на такий натовп цих семи автобусів, коли в один можна розмістити максималоно 10-людей – питання очевидно, відповдіі не потребує. Але невже не можна було організувати бульшу кількість транспонртних засобів – у владі ж знали про цю ситуацію заздалегідь.

То ж логічно припустити, що могли все спрогнозувати. Аби розставити всі крапки над І – звернулися до речниці Чопського прикордонного загону.

Дотримання правил карантину на кордоні – питання, наразі, не менш важливе. Адже сусідньою Угорщиною коронавірус теж шириться, а також чимало українців проїжджають транзитом з інших країн із зони епідемії. На рахунок автобусів і плати за транспортування через кордон теж прояснили ситуацію. Перетнути кордон – це ще, як виявилося, не всі проблеми.

На українській стороні зіткнулися з випробуванням номер два. Транспорт призупинив діяльність, то як людям добратися додому у різні куточки країни?

Якщо закарпатців забирали рідні чи знайомі, то решта – опинилися заручниками ситуації, коли за любі гроші змушені скористатися послугами власників мікроавтобусів, які з’їхалися до кордону, аби підзаробити. Водії мікроавтобусів також втікали від камери чи відверталися, аби не коментувати.

І вже українці піднімають питання, яке стане невдовзі проблемою для них – що робити у країні, де немає робочих місць, як жити, годувати сім’ї? Але ця проблема вже стане темою іншого репортажу.

А поки нема розпорядження про закриття кордонів – українців будуть пропускати у всіх КПП країни, у тому числі і на Закарпатті, які працюють у штатному режимі. За ніч з півночі до 8 ранку 28 березня через пункт пропуску «Тиса» пройшло ще 434 особи. – Повідомила речниця Чопського прикордонного загону. Наразі, у зв’язку зі зниженням потоку людей, через кордон курсує 4 автобуси.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано 19 коментарі (-ів)
 1. Куча дебілів чекали до останньої миті! То на кого вони скаржуться? Хіба думали, що їх тут з оркестром зустрічати будуть??? Хто їм лікар?

 2. Да хтось мучить и до зарплаты доробить щоб доми поихати тому шо наш народ украинский каждий шанс Бере вруки водители блять з 60доларив перешли на 200 эвро.

 3. Людський фактор в українців вимер вже давно!!!
  Дуже соромно! ФОПи-перевізники, могли б організувати та
  безкоштовно забезпечити перетин українських громадян!

 4. 20 злотих з чоловіка а там пройшло тисячі людей . Частину грошей водій віддавав начальнику прикордонного пункта за можливість ” таксувати “. Польський кордон пішки а наші вирішили здерти останню шкуру . Хіба не можна було організувати безкоштовні автобуси ?
  Температуру не міряли бо прикордонику було впадло це робити .за останні дні там заколотили стільки грошей що страшно уявити . З Ягодина до Львова 600 грн , з Львова до Хмельницького 500 , Київ 1000, Миколаїв Херсон 2000 .
  На польському кордоні поліція давала безкоштовно чай , каву і їх кордон проходили пішки . Не має гіршого мабуть за хахлів які готові останню шкуру здерти з українця .

 5. А ЧТО ВЫ ЖДАЛИ СТОЛЬКО ВРЕМЕНИ? НА ДОБЫЛО ДАВНО ЕХАТЬ. ЖАБА ДАВИЛА? ЕДЕШЬ НА ЗАРОБОТКИ САМ СЕБЕ ПОДПИСЫВАЕШСЯ. А ТЕПЕРЬ ПЛАЧЕШ ДЕНЬГИ ДЕРУТ ТЕ КТО НИКУДА НЕ УЕЗЖАЛ. ДЕЛИТСЯ НАДО. 😁

 6. В ту жопу, під назвою Україна багато б хто не вертався, це було необхідністю, щоб не депортували через прострочені документи, бо так прийдеться тут гнити довше, а по закінченню епідемії багато хто вже поїде звідси і ніколи не повернеться.

 7. Українці!а де вони!нема нормальних грибуть все собі на карман,в 1988р на границі на Венгрію без проблем було перейти, 10хв.і не брали взяток,а зараз дай автомат дай 100$прямо на кордоні заб’ють,і не запитають хто ти!