5 тисяч доларів за "липове" студентство: закарпатські прикордонники затримали чергового ухилянта

На Закарпатті, в пункті пропуску «Солотвино» прикордонники Мукачівського загону викрили чергову спробу незаконного перетину кордону.

Потрапити до сусідньої Румунії намагався наш 27-річний співвітчизник із Запоріжжя, який на паспортний контроль, надав інспектору пакет документів про навчання у одному із вишів Республіки Польща.

Під час поглибленого вивчення наданих документів, прикордонники встановили, що вони містять ознаки підробки. У ході опитування «студент» розповів, що через соцмережу придбав за 5000 доларів США пакет документів про навчання закордоном.

За даним фактом прикордонники направили повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення за ч.4 ст. 358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів» та ст. 336 ККУ “Ухиляння від призову за мобілізацією”.

Загалом, тільки за останню добу прикордонники Мукачівського загону припинили 35 спроб незаконного перетину кордону. Дев’ятьох військовозобов’язаних чоловіків поза пунктами пропуску затримали прикордонні наряди відділів «Тячів» та «Ділове», ще 26 українців намагались перетнути кордон в пунктах пропуску за недійсними та підробленими документами.

Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Залишіть коментар


Додано один коментар.
  1. Правильно роблять хай ідуть заробити границі відкрийте людям щоб легально йшли се ще цветочкки скоро побачите топтати будут вас на митниці