5 способів відбілити зуби вдома

Хто не мріє про білосніжну посмішку? Чи не мрійте – дійте! Використовуйте для відбілювання зубів перевірені домашні засоби.
Відбілити зуби
Вугілля
Один з неприємних методів, але і ефективних, це відбілювання зубів за допомогою активованого вугілля. Для відбілювання вам знадобиться натерти таблеткою активованого вугілля зуби. Тільки не забудьте після натирання ретельно прополоскати рот, в іншому випадку ваша усмішка не буде білосніжною. Активоване вугілля прибере наліт і жовтизну з зубів, і вони стануть білішими.

Сода
Існує метод, який допоможе зробити відбілювання зубів безпечним (що не шкодить здоров’ю), за допомогою якого ваші зуби будуть біліти з кожним днем. Для цього чистіть зуби сумішшю зубної пасти і харчової соди. Чайної ложки для відбілювання буде цілком достатньо.

Ягоди
Відмінними природними властивостями по відбілюванню зубів володіють такі ягоди, як суниця і полуниця. Умочіть щітку в ягідний сік і почистіть зуби. Після даної процедури, щоб видалити зернятка і ягідну кислоту, обов’язково почистіть зуби пастою.

Відбілювання лимонною цедрою
Для відбілювання зуби потрібно протирати білою м’якоттю лимонної кірки. А також можна полоскати зуби лимонним соком, це теж сприяє відбілюванню зубів. Дані процедури можна проводити одночасно.

Відправ другу:
Залишіть коментар