5 способів перемогти поганий настрій

День не задався з самого ранку. Начебто нічого поганого і не сталося, але настрою немає абсолютно. Що робити? Пропонуємо кілька практичних порад
Хороший настрій
Аналіз
Поганий настрій не виникає нізвідки, йому обов’язково є причина, якщо ви, звичайно, не хронічний іпохондрик. Значить, сталося щось, що привело вас до такого приступу песимізму. Це можуть бути і негаразди зі здоров’ям, і недавня сварка, і невдачі в справах. Варто з’ясувати, що конкретно спровокувало поганий настрій.

Рух, тільки рух
Для того щоб привести свій настрій в порядок, найкраще підходить фізичне навантаження. Адже при заняттях спортом виробляються гормони радості і задоволення – якраз того, чого вам так зараз не вистачає!

Сприйняття
Зізнайтеся самій собі, що ви зараз нудьги. Не намагайтеся штучно розвеселити себе: як правило, такі спроби дають прямо протилежний ефект. Прийміть свій стан і змиріться з ним.

Подяка
Так, зараз вам здається, що у вас видався жахливий день, ви виснажені емоційно і фізично, нездатні радіти навіть самим приємним речам. Але спробуйте сказати собі «дякую» за такий стан. Парадокс, але це працює! Якщо ви гарненько подумаєте, то зрозумієте, що хандра теж корисна. Адже ви не робот, ви – жива людина, тому ви не можете постійно перебувати у відмінному настрої.

Творчість
Для того щоб виплеснути негатив і звільнити від нього свою душу, займіться творчістю. Добре допомагає арт-терапія: візьміть олівці і аркуш паперу і починайте малювати.

Відправ другу:
Залишіть коментар