5 способів обманути свій апетит

Навіть якщо у вас залізна сила волі, іноді так хочеться на дієті з’їсти трішки більше ніж можна. Як обхитрити свій організм?
Апетит
Їжте в тиші
Останні дослідження довели, що, коли ми їмо під музику або при включеному телевізорі, ми захоплюємося і з’їдаємо більше. До того ж нам складніше протистояти спокусі з’їсти що-небудь солодке або жирне.

Прогуляйтеся перед їжею
Згідно з дослідженнями шотландських вчених, прогулянка на свіжому повітрі перед їжею знижує відчуття голоду. Причина – в насиченні організму киснем. Якщо у вас немає можливості прогулятися, зробіть кілька глибоких вдихів і видихів. Найбільш мотивовані можуть зробити невелику зарядку з нахилів і присідань, а в кінці як слід потягнутися.

Понюхайте яблуко, банан або м’яту
Американські дієтологи провели дослідження про взаємозв’язок ароматів і апетиту і з’ясували, що ті, хто перед їжею нюхали яблука, банани або м’яту, в результаті з’їдали менше і, як наслідок, легше скидали зайву вагу. У тесті взяли участь 3000 осіб.

Звертайте увагу на колір
Вже давно доведено, що синій колір сприяє зниженню апетиту. А ось червоний, оранжевий і жовтий, навпаки, його пробуджують. Тому на святкову вечерю ми рекомендуємо вам завжди надягати синє плаття. Ще корисно завести вдома синю скатертину і кобальтовий сервіз.

Вдартеся в дитинство
Купіть собі набір дитячого посуду. Маленькою ложкою з маленької тарілки багато з’їсти просто не вийде. Так ви поступово привчите себе до маленьких дитячих порцій. Головне – не бігати за добавкою.

Відправ другу:
Залишіть коментар