5 років в'язниці - директорку Виноградівського геріатричного пансіонату можуть звільнити з посади

Громадська організація “Народний контроль Закарпаття” звернулася до Міністра соціальної політики України Марини Лазебної із заявою про розгляд питання щодо звільнення із займаної посади директора Виноградівського геріатричного пансіонату Наталії Андріївни Микуляк.

25 жовтня 2020 року ця посадова особа грубо порушувала вимоги виборчого законодавства під час здійснення голосування особами, які знаходяться на утриманні даної установи. Використовуючи адміністративний ресурс своєї посади, жінка допомагала спотворити результат виборів та право на вільний вибір з боку осіб, які проживають в цій установі.

На дільниці Виноградівського геріатичного пансіонату знаходилося 160 виборців. Кожному з них директор роздала підказку, де вказано, як потрібно правильно голосувати – з відповідними позначками поруч з прізвищем самовисуванця на посаду голови громади та відповідну партію.

Людей похилого віку опитала поліція, якій у показах було підтверджено факти цих правопорушень.

Виборці також вказали на те, що підказки їм видала директорка геріатичного центру – Микуляк Наталія Андріївна, якій, в залежності від кваліфікації правопорушення, загрожує до 5 років в’язниці.

Тоді у поліції підтвердили факт порушення.

Також директорка Геріатичного пансіонату Микуляк Наталія зачинила двері та півгодини не впускала правоохоронців на дільницю, в той час на ДВК увірвалися кандидати в депутати, яких вона запускала для реалізації задумів із спотворення результатів виборів.

Для проведення службової перевірки та прийняття Міністром соціальної політики кадрового рішення, як доказ неправомірних дій Наталії Микуляк ГО “Народний контроль Закарпаття” скеровала відео-матеріали, які будуть слугувати підставою для проведення службової перевірки та звільнення із займаної посади вищевказаної особи.

Відправ другу:
Залишіть коментар